piątek, 13 września 2013

300 fanów na fejsie!


Dziś liczba fanów "For Fun - Bike Blog" dobiła do równych 300 :) Tak, to ta liczba występująca w tytule niegdyś bardzo popularnego filmu. Specjalnie z tej okazji przygotowałem piękną grafikę, którą widać powyżej, oraz kilka ciekawych statystyk.

Liczba fanów i odwiedzających stale rośnie, co bardzo cieszy. Dobrze wiedzieć, że kogoś interesują moje teksty i nie piszę tylko dla siebie. Zerknąłem do statystyk, największa aktywność była w lipcu 2013, prawie 12 000 odwiedzin, a zazwyczaj jest to ponad 10 000 na miesiąc. To całkiem sporo jak na taki niszowy temat, jakim jest rower górski w wersji lekko ekstremalnej.

Mam tu dla Was jeszcze taką grafikę z wiekiem i płcią odwiedzających (na podstawie danych z Facebooka).

Największa grupa czytelników, ponad 50%, to mężczyźni w wieku od 18 do 34, co chyba nie jest zaskoczeniem. 24% to kobiety. Czy to dużo, czy mało? Zależy jak na to spojrzeć, mi się wydaje że to całkiem sporo. Ilość rowerzystek MTB, które spotykam na szlakach i ścieżkach trochę bardziej zaawansowanych stanowi zdecydowanie mniej niż te 24%...


Na koniec pozostaje mi zachęcić tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do polubienia For Funa na Fejsie i Google+ :)


Zobacz też:

6 komentarzy:

 1. Czyli piątek 13 nie taki zły! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. U mnie jest 300, chociaż wczoraj było 299, a przedwczoraj też 300. Ale w panelu fejsa stoi jak byk, że "czysta" :)

   Usuń
 3. Sklep rowerowy onlineśroda, 18 września, 2013

  Gratuluje 300 i życzę jak najszybszego dobicia do 1000 - to dopiero ładna, okrągła liczba - oby jak najszybciej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje zarówno ilości odwiedzających jak i fanów na FB. Sam na razie mogę pomarzyć o takich liczbach, jednak sukcesywnie staram się powiększać mój serwis. Zainwestowałem też parę złotych w reklamę na FB. Za niewielkie pieniądze możesz dotrzeć do sporej liczby osób na FB. Możesz rozważyć tą opcję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, dzięki :)

   Co do płacenia Facebookowi, to gdyby mój blog miał charakter komercyjny to pewnie bym w to zainwestował, ale tu chodzi o pasję :) i w sumie jakoś nie widzę sensu w dawaniu choćby paru złotych Zuckerbergowi. Jeśli treści będą ciekawe dla czytelników to ludzie będą odwiedzać bloga i fanów będzie coraz więcej tak czy siak. Tak mi się przynajmniej wydaje ;) I tak się czasem dziwię, że ludziom się chce tu zaglądać i czytać moje wypociny, ale to bardzo cieszy :)

   Powodzenia w rozwijaniu serwisu!

   Usuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!