poniedziałek, 29 lipca 2013

Not Bad - rowerowa superprodukcja - premiera online - free przez 24 godziny

Ostatnio sporo filmowych postów, dziś będzie nie inaczej ;) ale naprawdę warto poświęcić 30 minut na nową produkcję od Anthill Films. To ekipa od takich hitów jak Follow me, czy Strength in Numbers. Zrobili nowy film zatytułowany Not Bad. Dziś ma premierę online i będzie do obejrzenia za free przez 24 godziny.


Premiera zaczyna się o 19:00 dziś (poniedziałek, 29 lipca 2013) i trwa do 19:00 jutro (wtorek, 20 lipca), film będzie leciał w kółko. Później będzie już tylko do kupienia na BluRay/DVD oraz w iTunes.

Jak się zacznie premiera to przypomnę jeszcze Wam na ForFunowym Facebooku i dorzucę tutaj pewnie jeszcze dokładniejszy link do filmu.

UPDATE:
Film dostępny do obejrzenia na stronie głównej PinkBike:
Link: http://www.pinkbike.com/

Jeszcze parę słów o filmie, występują same sławy - Brandon Semenuk, Brook MacDonald, Brett Rheeder, Cam McCaul, Andrew Shandro, René Wildhaber i Ryan Howard - ujrzymy 30 dni z ich pobytu w Nowej Zelandii, będzie się działo, tu macie trailer:


A tu jeszcze oficjalne info:
This is a tale of epic adventure. A tale of seven brave riders who set out from the four corners of the globe to gather together under one roof in a town located at the ends of the earth. A tale with no beginning and no end but where a few things happen in between. Things like eel fights. Yeah that’s right... f’n eel fights. So watch this movie. Why? Because it’s 'Not Bad... 30 days of bicycle tomfoolery in New Zealand'.

A new short film from the crew who brought you The Collective, Roam, Seasons, Follow Me and Strength in Numbers. Starring: Brandon Semenuk, Brook MacDonald, Brett Rheeder, Cam McCaul, Andrew Shandro, René Wildhaber and Ryan Howard.

Not Bad is produced, written, directed and edited by Anthill Films and presented by Trek in association with JBL, Shimano, Bontrager, and Pinkbike.com. Additional support for the film was provided by Tourism New Zealand, Air New Zealand, Destination Queenstown, Good Fortune Collective and Immersive Media.Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zobacz też:

7 komentarzy:

 1. Dzieki za info! :) Trailer kozak mam nadzieje ze filkm tez taki bedize!

  OdpowiedzUsuń
 2. z pinka daje się zassac downloadhelperm z ff, ja juz mam na dysku caly :) thx za info!

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmik obejrzany, trochę jestem zawiedziony. Super zrealizowany itd, ale film jest tylko... poprawny, Anthill przyzwyczaiło do mega wysokiego poziomu przez Follow me czy Strength in Numbers i moje oczekiwania były ogromne ;) Ale na pewno nie było to zmarnowane 30 minut, jak ktoś nie widział jeszcze, to i tak warto obejrzeć, jest parę naprawdę fajnych scen.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na to, że skończyła się już projekcja, było online krócej niż zapowiadane 24 godziny. Kto nie zdążył obejrzeć niech żałuje :P

  P.S. Obejrzałem jeszcze drugi raz i bardziej mi się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Download Not Bad by Anthill Films - 360p, 186MB
  http://180upload.com/7ostogna3t6x

  OdpowiedzUsuń
 6. gruby film! ciekawy ten patent z orbacniaem gopro!

  OdpowiedzUsuń
 7. Obejrzałem cały, bo zawsze oglądam filmy rowerowe całe. Jak dla mnie trochę za dużo dirtu i w tym momencie się właśnie lekko nudziłem. Wolałbym żeby w środku tez pośmigali bardziej w górach. Ogólnie do zdjęć nie można się przyczepić bo niby jak jak mają taką kasę na film :D No i taki sprzęt. Według mnie o wiele lepszy od Strengh In Numbers, które było dużo lepsze od Where The Trial Ends, ale gorsze od Follow Me. Po prostu brakuje mi filmu w stylu NWD10, gize była głównie jazda, a nie nagrywanie ściółki, i pasących się krów w Indiach.

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!