wtorek, 8 grudnia 2015

Kabaty - Mglisty wtorek

Wtorek. 8 grudnia, czyli dziś. Wstaje rano. Jak zwykle ostatnio - ze strachem w oczach patrzę za okno. Czy to już dziś nastał ten dzień? Spadł wstrętny śnieg? Uff, to nie dziś! Śniegu nie widać, w sumie to nic nie widać. A nie, właściwie to jednak coś widać. To piękna, puszysta, gęsta mgła. Klimatycznie! Złapałem rower, złapałem kamerę i wyszedłem jeździć. I tak oto powstał szybki edit - 2 godziny w 2 minuty. Tułaczka MTB po warszawskich Kabatach. Stwierdzam, że nie jest źle w tej Warszawie :)


Tytuł: Kabaty - Mglisty wtorek / Foggy Tuesday
Czas: ok. 2 min

Alternatywnie do obejrzenia również na:
- YouTube (gorsza jakość)
- Pinkbike (chyba ta sama jakość co YouTube i 30FPS zamiast 60)


Jeśli podobał Ci się ten artykuł, mogą Cię też zainteresować:

8 komentarzy:

 1. Jest flow! :)
  Nie kojarzę tego singla od 1:04 do 1:08, wygląda apetyczne, dasz namiar?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, jak to wytłumaczyć... To jest po prawej stronie od tego singla z 0:56, kończy się w tym samym miejscu. Aby nim zjechać skręcasz w prawo w ścieżkę przed wjazdem na tego z 0:56 i później pierwsza w lewo w dół.

   Usuń
 2. "Wstaje rano. Jak zwykle ostatnio - ze strachem w oczach patrzę za okno. Czy to już dziś nastał ten dzień? Spadł wstrętny śnieg? Uff, to nie dziś!"
  Hehe mam to samo - tyle ,że w moim przypadku ten dzień tego roku już 2-3 razy nastał,ale nie dałem za wygraną ,jazda po białym ze Stożka ma swoje uroki:)- chodź w paru miejscach przydały by się kolce;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, ale przynajmniej masz blisko góry :) Szybciej spada śnieg, ale możesz praktycznie codziennie katować po górach w "sezonie", przyjemna perspektywa :)

   Usuń
 3. Niezły klimat Dominik, zazdroszczę takich warunków do jazdy. I oby ten śnieg spadł jak najpóźniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaką kamerą kręciłeś całość?

  OdpowiedzUsuń
 5. Opis tych lokacji mógłby pojawic sie na trailforks.com bo teraz jedyna ursynowska lokacja to Kazoora. byloby fajnie, bo ja nie wiem gdzie te single na kabatach..pzdr

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!