poniedziałek, 22 lipca 2013

Serial rowerowy: Fabien Barel presents - Pełny sezon 1


Cały świat oszalał na punkcie seriali, jest ich tyle, że nie sposób ich wszystkich wymienić i ciągle powstają nowe. Hollywoodzka maszynka pracuje pełną parą i inwestuje w nie często większe sumy niż w pełnometrażowe filmy. Co ciekawe ten trend dotarł również do rowerowego świata, i powstało sporo rowerowych seriali.

Te rowerowe, z oczywistych względów, mają formułę bardziej dokumentalną, skupiają się na życiu raiderów, oraz ukazują ciekawe i klimatyczne miejsca. I bardzo dobrze, bo nie chciałbym oglądać rowerowej wersji Prison Breaka, Californication, Mad Mena czy Gry o Tron :D Wyobrażacie sobie pościgi i strzelaniny, romanse i wojny, wszystko na rowerach? Hehe, pomimo mojej wielkiej pasji do bike'ów, uważam że to by było lekkie przegięcie ;)

Jest kilka tych seriali, będę je wrzucał do działu Filmy rowerowe, dodałem tam nową kategorię - Seriale rowerowe. Będą w niej lądować tylko całe sezony. Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię oglądać po jednym odcinku, zawsze czekam aż wyjdzie cały sezon i robię maratony po kilka części. Działa to dobrze zarówno z klasycznymi serialami, jak i z tymi rowerowymi.

Fabien Barel presents
Fabien Barel presents to mini serial, pierwszy sezon ma 5 odcinków po około 5 minut każdy. Fabien, wielokrotnie utytułowany i technicznie świetnie zawodnik, jeździ po całym świecie odwiedzając znanych bajkerów. Snują krótkie opowieści oraz zwiedzają lokalne trasy i miejscówki. Fabiena możecie też kojarzyć ze wspaniałych filmów szkoleniowych dotyczących techniki jazdy, wrzuciłem je kiedyś tutaj.


Tytuł: At home and on dirt with Cam Zink
Czas: ok. 5 min

Sezon 1, odcinek 1


Tytuł: Fabien Barel presents Episode 2 - Ripping Andorra with CG
Czas: ok. 5 min

Sezon 1, odcinek 2


Tytuł: "Pick up the flow" starring Andreu Lacondeguy - Fabien Barel presents Episode 3
Czas: ok. 5 min

Sezon 1, odcinek 3


Tytuł: The path to victory: Brook MacDonald rides Val d'Isere - Fabien Barel presents # 4
Czas: ok. 5 min

Sezon 1, odcinek 4


Tytuł: Darren Berrecloth on Vancouver Island - Fabien Barel presents Episode 5
Czas: ok. 5 min

Sezon 1, odcinek 5Jeśli nie możecie się doczekać drugiego sezonu, już się zaczął i można go oglądać na profilu firmy Mavic, na Vimeo:
https://vimeo.com/mavic/videos

Ja cały wrzucę tutaj na bloga dopiero jak będą wszystkie odcinki :)


Zobacz więcej filmów rowerowych:

1 komentarz:

  1. Dzięki za ten news, dobrze to chłopaki robią w Ameryce, jak zawsze z rozmachem.

    OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!