środa, 27 listopada 2013

Just Ride, film o sportach ekstremalnych - premiera w kinach już 5 grudnia 2013


Pamiętacie serię filmów Urlop? Just Ride jest w pewnym sensie ich kontynuacją. Ci sami twórcy, trochę inna formuła, ale nadal ten sam temat - sporty ekstremalne. Tym razem zobaczymy freeskiing, slopestyle mtb, snowboard, skateboarding, downhill oraz skitour. Trailer, szczegółowe info oraz kina gdzie będzie można to obejrzeć, poniżej:

Zwiastun/Trailer:

Info:
300 dni nagrywania, 6 profesjonalnych sportowców i 9 miejscowości - to ekstremalne połączenie zobaczycie już 5 grudnia na ekranach Multikina w sześciu miastach.

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (Urlop i Urlop 2), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Choć poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców, sens podróżowania i filozofie uprawiania tak niebezpiecznych dyscyplin, tym razem twórcy postawili pójść w inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt. Just Ride został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich oprowadza Was czołówka Polski w danej dziedzinie. Choć każdy z rozdziałów jest kompletnie inny to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe salta na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach ciężko zgodzić się z tytułową frazą – że to tylko jazda.

Występują:
Wyjątkowość filmu stanowią osoby, które w nim zagrały czyli:

 • Andrzej Bargiel
  Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach.
 • Szymon Godziek
  Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów.
 • Tomek Wolak
  Mistrz Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air zabierze Was do śnieżnego Kolorado, gdzie przez dwa miesiące nagrywał materiał, który zmontował Łukasz Kowalski.
 • Szymon Stachoń
  Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście – Zakopanem.
 • Maciej Jodko
  Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat znajdował się na zawodach kolarskich w pierwszej trójce ponad 50 razy! To właśnie pasje Maćka do rowerów nagrał Piotr Kabat.
 • Marcin Pośpiech
  Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie.

Premiera:
Premiera filmu odbędzie się 5 grudnia 2013 o godzinie 20:00 w sześciu Multikinach:
 • Gdańsk
 • Kraków
 • Łódź
 • Poznań Stary Browar
 • Warszawa Złote Tarasy
 • Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Bilety:
Bilety do nabycia od dziś (27.11.2013) w kasach kin oraz online na multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/just-ride/

Facebook:
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/372462132900115/


Zobacz też:

3 komentarze:

 1. Uwielbiam sporty ekstremalne i filmy też o tej tematyce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ od tego czasu się zmieniło :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To to ja rozumiem. Genialny film :D

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!