piątek, 31 stycznia 2014

Zagłosuj na For Fun w konkursie Blog Roku 2013!

Zdecydowałem się wziąć udział w konkursie na Blog Roku 2013. For Fun ma już prawie 3 lata. Nabrał takiego kształtu, który mi bardzo odpowiada. Włożyłem w niego naprawdę sporo czasu i energii. Moim zdaniem jest teraz gotów stanąć w szranki z innymi stronami ;)

Wygrać pewnie będzie ciężko, bo jest tam dużo blogów lifestylowych, modowych, czy kulinarnych, które docierają do dużo większej liczby odbiorców, takich typowych Kowalskich, niż rowery MTB ;(

Ale szanse na wejście do Top10, czy nawet Top3, w kategorii "Pasje i zainteresowania" są całkiem realne i byłoby super się tam znaleźć! :)

Tak więc prośba do Was, zagłosujcie na For Funa! :) Niech świat zobaczy naszą rowerową pasję! Co trzeba zrobić?

Należy wysłać SMS o treści:
F00634
na numer 7122. Dla pewności napiszę - tam po F są dwa zera.

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Z góry dzięki! Każdy głos się liczy! Głosować można do 6 lutego, godz. 12:00.

P.S. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog. Ponowne zagłosowanie na ten sam blog nie jest możliwe. Można jednak głosować – z wykorzystaniem tego samego numeru telefonu – na inne blogi biorące udział w Konkursie.

Edit:
Dostałem parę pytań na temat obaw przed sms spamem. Nie musicie się bać, bo to duży konkurs prowadzony od 8-9 lat, i nikt nie będzie Wam wysyłał żadnych śmieci na koma, bo by upadł im konkurs w następnym roku.

Jedyny sms jaki otrzymacie to potwierdzenie zagłosowania.

7 komentarzy:

 1. Zagłosowane! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z zasady nigdy nie wysyłam SMSów na konkursy, ale z chęcią zagłosowałem. Twój blog to jedyny blog w Polsce na którym zamiast tylko xc pojawia się dh fr enduro i należy wspierać takie inicjatywy! :) Good luck!

  OdpowiedzUsuń
 3. Poszło, życzę jak najlepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. a to nawet onet organizuje ;) Dostałem taką informację w sms zwrotnym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Zgadza się, co roku, już od paru lat to robią, ale dopiero w tym roku postanowiłem się zgłosić :)

   Usuń
 5. Dostałem parę pytań na temat obaw przed sms spamem. Nie musicie się bać, bo to duży konkurs prowadzony od 8-9 lat, i nikt nie będzie Wam wysyłał żadnych śmieci na koma, bo by upadł im konkurs w następnym roku.

  Jedyny sms jaki otrzymacie to potwierdzenie zagłosowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. No i po głosowaniu. Nie udało się niestety wejść do top10, które gwarantowało przejście do następnego etapu. For Fun uplasował się na 63tym miejscu na 384 blogi w kategorii "Pasje i zainteresowania". No nic, za rok próbujemy znowu ;)

  Dzięki jeszcze raz wszystkim za głosy! :)

  P.S. Tak na szybko przeglądając to na samej górze są: blog wędkarski i sporo blogów skierowanych do kobiet - o modzie, ćwiczeniach itp. Musimy pchnąć rowery wyżej w następnym roku! :D

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!