środa, 22 sierpnia 2012

Wyniki ankiety i nowe głosowanie

Jakiś czas temu dodałem do bloga ankietę z pytaniem "Na jakim rowerze śmigasz?". Nadeszła pora na analizę rowerów czytelników For Funa, oraz na nowe głosowanie.


Zagłosowało w sumie 76 osób. Patrząc na ilość odwiedzających to bardzo mało. Nie wiem czy ankieta była zbyt mało widoczna, czy po prostu nie chciało się Wam klikać...

Jeśli chodzi o wyniki, to zdecydowane prowadzenie, niemal 50% głosów, przejęły hardtaile, a zaraz za nimi fulle. Najmniejszą popularnością wśród czytelników cieszą się BMXy, tylko 1 osoba w naszym gronie przyznała się do małych kółek.


Zdziwiła i zaskoczyła mnie dość wysoka pozycja, i przewaga nad dirtem/streetem, rowerzystów miejskich. To ciekawe, że zaglądacie tutaj, pomimo że piszę praktycznie tylko o MTB. :)

W sumie 4 czytelników nie jeżdżących w ogóle na bajku to też ciekawostka.

Tak z innej bajki, jeszcze mi się przypomniało, po prawej stronie, gdzieś pod panelem Facebooka, dodałem panel dla śledzących nowości przez Google. Dołączajcie!

A teraz czas na nowe głosowanie. Tym razem zadecydujecie, jakiego sprzętu recenzję chcecie przeczytać na łamach mojego bloga rowerowego. Dla odmiany głosujemy na Fejsie, może to Was skłoni do większej ilości głosów :)

Klik i jedziemy z koksem:
http://www.facebook.com/questions/406518996077473/

Przy okazji, jeśli jeszcze nie jesteś fanem ForFun'a na Facebooku, teraz masz szansę nim zostać :)
Klik - http://www.facebook.com/BlogRowery

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!