piątek, 20 marca 2015

Jakie trzy polskie długometrażowe filmy rowerowe powinieneś zobaczyć w tym sezonie?

Jest enduro, jest downhill, jest dirt, jest trial i jest freeride. Wszystko w super jakości. Ujęte w dłuższe historie. Nakręcone przez polskich twórców i z polskimi zawodnikami. Warto znaleźć trochę czasu i rzucić na nie okiem. Zapraszam do oglądania!


Tytuł: SEZON2
Style: downhill
Czas: ok. 55 min

Druga część Sezonu, czyli downhillowego filmu śledzącego tytułowy sezon polskich zawodników DH. Moim zdaniem ciekawszy niż pierwsza część. Premiera online odbyła się pod koniec grudnia 2014.


Tytuł: Inside the Biotop 3
Style: downhill, dirt, trial, freeride
Czas: ok. 31 min

Trzecia już część filmu ekipy z Myślenic. Pierwsza była tu, a druga tu. Moim zdaniem 1-ka i 2-ka był ciekawsze, ale trójka to nadal kawał porządnej roboty i trzeba to zobaczyć. Świeżutki materiał - premiera online - 15 marca 2015.


Tytuł: Pathfinder
Style: enduro
Czas: ok. 48 min

Można to chyba nazwać drugą częścią Enduro Me. Ci sami bohaterowie, podobna konstrukcja. W chwili gdy piszę te słowa (20 marca 2015) film ma właśnie swoją premierę w sieci. Moim zdaniem film lepszy od swojego poprzednika. Na pewno każdy fan Enduro znajdzie w nim coś dla siebie.Jeśli podobał Ci się ten artykuł, mogą Cię też zainteresować:

4 komentarze:

 1. Sezon już wcześniej widziałem - super! Path finder zaliczony w kinie na premierze, jakiś taki niedosyt pozostawił ale ogólnie bardzo przyjemny i jest flow. Na wieczór czeka biotop :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pathfinder - głaskanie ręki kolegi pod pozorem głaskania konia - bezcenne.

  Trochę dziwny ten film. Super zdjęcia, widoki i trasy, ale riderzy za bardzo sztywni. Dobrze jeżdżą, ale jak na taką rozdmuchaną i sponsorowaną produkcję to spory niedosyt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden już za mną zostały jeszcze 2 :D, sezon2 naprawdę fajny, zdecydowanie zgadzam się z tobą ciekawszy od pierwszej części.

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!