poniedziałek, 21 października 2013

Nowa trasa na Kazurze - postęp prac

W ten weekend, podobnie jak w poprzedni, trwały prace na warszawskiej Kazurce. Budujemy konkretnego singla. Cieszy mnie na maxa, że mój pomysł, jeszcze z początku sezonu, nareszcie został podłapany i kopią nawet niedowiarki, które narzekały, że zła linia, że banda za duża itp. ;)

Największą zasługę ma tu Dawid, który tworzył m.in. główną trasę fourcrossową na Kazurce. Wprowadził sporo ulepszeń do mojego planu. Staramy się tak wszystko zrobić, aby cała linia była przejezdna dla początkujących i jednocześnie była wyzwaniem dla zaawansowanych riderów.

02. Środkowa linia - jedzie Dawid

Rekordowa liczba "kopaczy" zjawiła się w sobotę i prace naprawdę konkretnie poszły do przodu. Kopali Czajko, Dawid, Pietrucha, Razor, Rigor, Semper**fi, Szopi, i ja, i chyba ktoś jeszcze, ale coś pamięć mi nie podsuwa więcej ludzików, walcie śmiało w komentarzach kogo pominąłem, to dopiszę. W niedzielę też sporo się działo - był Adsosn, Czajko, Dawid, Razor, Szopi, i znowu ja ;)

Niestety nie mogłem tam spędzać całych dni, bo w sobotę miałem wesele, a w niedzielę rodzinne imprezy + ostatni seans na warszawskim festiwalu filmowym, więc wpadałem z samego rana i już koło 14-ej się musiałem zawijać. Mam nadzieję, że uda się jeszcze coś podziałać w środę lub czwartek, no i oczywiście w nadchodzący weekend.

03. Wykańczanie największej bandy - Dawid, Czajko, Rigor, Szopi, Razor

04. Zaczynamy kopać górną linię - Semper**fi, Szopi, Rigor

05. To z niedzieli - turyści, Adsosn, Szopi, Razor, Czajko

Dzisiaj (poniedziałek) podleciałem z rana dosłownie na 5 minut zobaczyć, czy całonocny deszcz dał się we znaki trasce. Na szczęście woda spływa tak jak było przewidziane, nigdzie nie tworzą się kałuże, wszystko jest cacy :)

Aha, wielka prośba do odwiedzających, proszę nie jeździć po mokrej trasie, bo się tworzą koleiny i singiel niszczeje od takich przejazdów :(

06. Banda po deszczu

07. Super frajdę daje ta banda, wychodzi się z niej z dobrą prędkością
w ostatnią prostą, która na razie jest za wąska
i konkretnie telepie, ale ma spoko klimat

08. Środkowa linia

09. Górna linia z gapem

10. Środkowa linia, małe wybicie i objazd dla początkujących

11. Pierwsza banda


Autorzy zdjęć:
1,3,4,5,6,7,8,9,10,11 - TrzecieKoło
2 - Pietrucha

Zobacz też:

2 komentarze:

  1. Ohoho, widać postępy. Widać też że nie będzie to trasa turystyczna :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaraz zaraz ja widze ze Szopi nie kopie tylko stoi i podziwia widoki.....hehehe.....pozdro Mac....

    OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!