niedziela, 3 lutego 2013

Pasja Ekstremalna - rower w TVP HD

Wygląda na to, że będziemy mogli zobaczyć ciekawy program o sportach ekstremalnych, w tym o rowerach, na TVP HD.


Co tydzień, począwszy od dziś, w każdą niedzielę o 21.50, na programie TVP HD będzie emitowany program "Pasja ekstremalna".

Nie jestem pewien czy już dziś będą rowerki, ale na pewno w którymś z odcinków będzie Szymon Godziek i jego, szalone, dirtowe loty. Myślę, że warto obejrzeć. A tu cytat co piszą o tym programie na stronie TVP HD:

Tylko w TVP HD zobaczycie nowy program o niezwykłych wyczynach zwykłych ludzi owładniętych pasją uprawiana ekstremalnie niebezpiecznych dyscyplin sportowych. Pierwszy odcinek o prawdziwych łowcach adrenaliny już w niedzielę 3 lutego, o godz. 21.50.

Poznamy sportowców, których wyczyny nieomal przekraczają granice fizycznych możliwości człowieka i mrożą krew w żyłach widzów. Zobaczymy wyjątkowe zdjęcia wykonane podczas akrobacji lotniczych, na motocyklach i rowerach, deskach snowboardowych, w trakcie biegów terenowych, rajdów samochodowych i motocyklowych po pustynnych bezdrożach.

W każdym odcinku „Pasji ekstremalnej” spotkamy śmiałków, którzy narażają swoje życie dla porcji adrenaliny, widowiskowego efektu, sportowego wyniku, dla własnej satysfakcji. Poznamy m.in. Artura Kielaka - mistrza akrobacji lotniczych, jednego z sześciu najlepszych pilotów w Europie, Szymona „Szamana” Godźka – mistrza polski w Dirt Jumpingu, Andiego Mancina – kierowcę rajdowego, pierwszego Polaka, który w 2009 roku stanął na podium Rally America, i pierwszego w historii polskiego kierowcę zaproszonego do udziału w X Games, czyli najsłynniejszych na świecie zawodach sportów ekstremalnych, Tadeusza Błażusiaka – motocyklistę, pierwszego zawodnika w historii, który pięciokrotnie wygrał najtrudniejsze zawody eduro na świecie - Erzbergrodeo, Wojtka „Gniazdo” Pawlusiaka – snowboardzistę, Łukasza Łaskawca – 22 letniego „quadowca”, który w 2011 roku zajął 3 miejsce w rajdzie Dakar. Zobaczymy także z czym zmierzą się uczestnicy mistrzostw Europy w rajdach przygodowych AREC na 500 kilometrowej trasie, którą muszą pokonać w 80 godzin non-stop biegiem, na rowerach, nartach, konno.

Każdy z bohaterów „Pasji ekstremalnej” opowie co zdecydowało o tym, że uprawia wyjątkową dyscyplinę sportu, o swoich sukcesach i porażkach, chwilach radosnych i niebezpiecznych. Zobaczymy ich podczas morderczych treningów i bezlitosnej rywalizacji na zawodach. Poznamy widowiskowe dyscypliny sportów ekstremalnych, zobaczymy wyjątkowe zdjęcia, niezwykłe ujęcia nakręcone także przez samych zawodników podczas treningów i zawodów.


Źródło zdjęć i cytowanego tekstu:
http://www.tvp.pl/hd/w-programie/pasja-ekstremalna-premiera-tvp-hd/9829829


4 komentarze:

 1. No i tak jak myślałem, rowerów nie było w tą niedzielę, więc może będą w następną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff, bardzo dobrze bo nie oglądałem :)

   Usuń
  2. Ja też. Przeczytałem w poniedziałek ;)

   Usuń
 2. No i było wczoraj (10.02) o 21:50, i dziś (11.02) o 10:10 była powtórka, całkiem ok materiał.

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!