poniedziałek, 12 grudnia 2011

Świąteczny konkurs rowerowy


Nadszedł czas na następny konkurs :) Tym razem polega on na zrobieniu rowerowego zdjęcia świątecznego. Do wygrania biała czapka zimowa, kolorowe zaciski do siodełka, smycz oraz długopisy. Wszystkie nagrody są sygnowane logiem Transition Bikes. Sponsorem nagród jest polski dystrybutor wyczynowych rowerów marki Transition Bikes - firma Bike Time.

Konkurs - nagrody:
 1. miejsce - biała czapka, kolorowy zacisk, smycz, długopis (wszystko firmy Transition)
 2. miejsce - kolorowy zacisk, smycz, długopis (wszystko firmy Transition)
 3. miejsce - kolorowy zacisk firmy Transition

Konkurs - co dokładnie należy zrobić?
 1. Wykonać zdjęcie świąteczno-rowerowe. Może to być np. Mikołaj robiący jakiś trick lub skaczący na hopce, może być to rower przybrany jak choinka, rower przy stole wigilijnym albo zapakowany ładnie i leżący pod choinką. Może to też być np. przebrany za Mikołaja amortyzator ;) Możliwości są miliony. Wymyślajcie i fotografujcie! :) Musi być rowerowo i świątecznie. Wszystko zależy od Was!
 2. Wysłać maila ze zdjęciem i oświadczeniem (patrz niżej) na forfunkonkurs@yahoo.com
 3. Trzy najlepsze zdjęcia wybrane przeze mnie zostaną nagrodzone.

Konkurs - oświadczenie:

Żeby wszystko było cacy w kwestiach prawnych, musicie w treści maila ze zdjęciem wkleić poniższy tekst i na końcu wpisać swoje imię i nazwisko. Chodzi o potwierdzenie, że jesteście autorem zdjęcia.
"Oświadczam, iż jestem autorem w rozumieniu ustawy z dn. 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych dzieła, stanowiącego zdjęcie zgłoszone na Konkurs świąteczny For Fun - Bike Blog. Jako autor wyżej wymienionego dzieła oświadczam, że:
a) powyższe dzieło ma charakter oryginalny, twórczy i indywidualny, spełniający wymogi przynależne utworowi w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych,
b) dzieło nie jest obciążone autorskimi prawami majątkowymi osób trzecich,
c) posiadam niezbędne uprawnienia do korzystania z dzieła w zakresie praw autorskich oraz praw pokrewnych oraz że przysługujące mi jako twórcy prawa nie są w jakikolwiek sposób obciążone lub ograniczone prawami osób trzecich."

Imię i nazwisko autora:


Konkurs - dodatkowe info i regulamin:
 • Konkurs trwa od 12.12.2011 do 08.01.2012 (do godziny 22:00).
 • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 7 dni od zakończenia konkursu.
 • Każdy uczestnik może wysłać nieograniczoną ilość zdjęć.
 • Zdjęcia mogą być w formacie .jpg, .png lub .tiff. Rozdzielczość minimum 600pikseli na krótszym boku, czyli np. 800x600, najlepiej większe. Rozmiar maksymalny - 5MB.
 • Zdjęcia będą oceniane przeze mnie, czyli organizatora konkursu i autora blogu For Fun - bike blog. Będą brane pod uwagę takie rzeczy jak pomysł, kompozycja, kolory i ogólna bliżej nieokreślona subiektywna fajność zdjęcia :) Tak więc radzę przed pstryknięciem foty trochę pomyśleć o takich rzeczach jak odpowiedni kadr czy światło. Można oczywiście wspierać się oprogramowaniem typu Photoshop, Lightroom, Gimp itp.
 • Zabronione jest wysyłanie cudzych zdjęć. Zdjęcia przesłane bez oświadczenia o prawach autorskich (patrz wyżej, punkt: Konkurs - oświadczenie) nie będą brane pod uwagę.
 • Wysyłając zdjęcie na konkurs zgadzasz się na jego pokazanie na blogu oraz fejsbuku For Fun - Bike Blog.
 • Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej przez odpowiedź na maila z którego wysłali zdjęcia, oraz ich nazwiska pojawią się na blogu.
 • Nagrody - zaciski na siodełko - dostępne po jednej sztuce każdego koloru, czyli 1 czerwony, 1 srebrny i 1 złoty. Zwycięzca będzie mógł wybrać sobie kolor. Drugi zwycięzca będzie mógł wybrać z pozostałych 2 kolorów, a trzeci zwycięzca dostaje nie wybrany przez poprzedników kolor.
 • Nagroda - biała czapka Transition ma rozmiar Unisize i jest Unisex, czyli rozmiar uniwersalny i jest dobra dla obu płci.
 • Organizator konkursu zobowiązuje się, że nie przekaże osobom trzecim danych osobowych osób biorących udział w konkursie. Dane zwycięzców zostaną przekazane firmie Bike Time tylko w celu wysłania nagrody.
 • Nagrody mogą zostać wysłane tylko na teren Polski.
 • Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na warunki powyższego regulaminu.

Jeśli macie jakieś pytania a propos konkursu zadawajcie je w komentarzach.

Nie zapomnijcie polubić na fejsie Transition Bikes Polska, czyli sponsora nagród oraz przede wszystkim producenta dobrych rowerów :)


Zobacz też:

2 komentarze:

 1. Kiedy wyniki konkursu? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wtorek wieczór, albo środa rano. Ciężko zdecydować kogo nagrodzić. No i trzeba trochę czasu na zmontowanie ładnego posta z nagrodzonymi zdjęcia i paroma słowami opisu :)

  OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!