wtorek, 18 października 2011

RockShox Totem Design

Był 30 września 2011. Zerknąłem do kalendarza na pulpicie, co mam dziś do zrobienia. Był tam wpisany deadline konkursu RockShox Design it Yourself Contest.

Przypomniało mi się, że bardzo dawno temu przeglądając PinkBike zauważyłem ten konkurs polegający na zaprojektowaniu naklejek na ich topowy amor - Totem. Dziesięć najlepszych prac, a właściwie ich autorów, miało zostać nagrodzonych tytułowym Totemem. Dodatkowo zwycięzca miał chyba dostać jeszcze jakąś kasę, oraz jego projekt ląduje na edycji Totema 2012. Byłem totalnie zajęty, zapisałem szybko do kalendarza i zapomniałem.

Tak więc wracając do 30.09.2011, zacząłem szybko projektować wygląd amora. Nie zajęło mi to jakoś dużo czasu, bo akurat miałem natchnienie i pomysł. A czasu i tak sporo wolnego, bo ręka w gipsie. Trochę ciężko jedną ręką się pracowało, ale udało się. Projekt wgrany na Pinkbike do odpowiedniego działu, czyli chyba przyjęty. Bo obawiałem się, że deadline może już minął ze względu na różnice czasowe pomiędzy USA i Polską. Oto mój projekt.


Czemu o tym piszę? Poza pochwaleniem się designem ;) już Wam opowiadam śmieszną puentę. Otóż w pośpiechu pomyliłem się przy zapisywaniu terminu do kalendarza o cały miesiąc. Tak, już dawno wybrano najlepsze projekty i rozdano nagrody. Heh. Ta... A marzył mi się Totem ;)

Może za rok się uda, bo taki konkurs jest organizowany co roku. Szansa niewielka, ale warto próbować xD

1 komentarz:

  1. uhuhu, gruba pomylka z ta data ;)
    Bralem udzialem w tym konkursie, ale nie udalo sie nic wygrac.

    Bardzo fajny concept swoja droga.

    OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!