piątek, 30 września 2011

Turystyczne MTB XC - Jeleń 09.2011

Tak jak obiecałem, już pozytywniejszy post dzisiaj :) Oto video nagrane podczas mojego tygodniowego wyjazdu na Mazury, a dokładnie okolice Lidzbarka/Działdowa - wieś o wdzięcznej nazwie Jeleń. Można obejrzeć na dwa sposoby:
  1. Download (filesonic) | Download (rapidshare) (wysoka jakość HD - 720p, 299MB)
  2. Obejrzyj na Vimeo: (gorsza jakość, ale nie trzeba nic ściągać)


Wziąłem ze sobą rower, ale nie był to wypad rowerowy, raczej taki gdzie się nic nie robi i odpoczywa od zgiełku miasta :) Nawet nie wziąłem ze sobą kasku, czy ochraniaczy.

Udało się nagrać parę ciekawych widoków, troszkę jazdy na rowerze. Niestety zapomniałem zabrać mocowania kamery na klatę :( Filmik zdecydowanie bardziej jako pamiątka z wyjazdu, niż jakiś mega-wypas do pokazywania w necie. ;) Brak skoków, tricków itp itd. Ale jest trochę śmiesznych scen i pięknych widoków. :) Parę przykładowych kadrów z filmu:
Chciałem też poćwiczyć ogólnie składanie filmu (montaż, postprodukcja), bo od jakiegoś czasu kręcę stricte rowerowy film, i trzeba na czymś ćwiczyć :D a strasznie dawno nie miałem do czynienia z montażem. Przy okazji potestowałem różne ustawienia kompresji obrazu i dźwięku.

Niedługo opublikuję trochę materiałów z mojego stricte rowerowego filmu :)
Do następnego.

1 komentarz:

  1. Dodałem link do ściągnięcia wersji HD z Rapidshare oraz poprawiłem link do FileSonic. Aby to ściągnąć z FS trzeba zjechać na dół strony i nacisnąć "Slow Download".

    OdpowiedzUsuń

Jak by co, to tu jest regulamin komentarzy.

Zobacz też inne ciekawe i popularne artykuły rowerowe!